Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się naprawdę niesłychanie dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich szukających specjalistów z górnej półki.

Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W ogromnej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie problemu i trafne postawienie diagnozy. Grono fachowców, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje też pomoc takich znawców, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Także medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.

Szpital realizuje szereg badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są także te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to wyłącznie część badań, które w szpitalu wolno wykonać. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ofercie posiada szpital.

Szpital specjalizuje się nie tylko w diagnostyce i leczeniu, jakkolwiek także terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, fachowych rehabilitantów. W placówce stosowana jest fala https://medpolonia.com.pl uderzeniowa Poznań.

Placówka zarządza najnowocześniejszym ekwipunkiem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: wydajną diagnostykę oraz skuteczne leczenie. Personel troszczy się o to, aby pacjenci czuli się w rzeczy samej komfortowo.

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi

Komentarze: 1


  • noavatar.png
    Kmiotek | 2022-09-06

    Trwale na zawiązku czerwca wieli do nas na lato